№ 3 ЕМХАНАСЫ
39-30-11 - Жүкті әйелдерге арналған тіркеу орны
55-17-44 - Егде жастағы адамдарға арналған тіркеу орны
Барлық телефондарды көрсету
Біздің міндетіміз – азаматтардың денсаулығын нығайту мақсатында ауруларды алдын алу!
Балалар бөлімшесі
Қостанай қ. №3 емханасының балалар бөлімшесі 0-14 жас  11 ай 29 күн аралығындағы 10 мың шақты балалар тұрғындарға  қызмет көрсетедi. Құрамында 7 педиатрлық учаске және ЖТД (жалпы тәжірибелік дірігері) бар. Сонымен қатар бөлімшеде  тар шеңберлі мамандар қабылдауды  жүргiзедi: невропатолог, лор дәрігер, хирург, кардиолог, ортопед-травматолог, инфекционист дәрігері, окулист, (кесте бойынша, айына 2 рет 3 жасқа дейiнгі балаларды қабылдау)  логопед, психолог дәрiгер. Балалар бөлімшеде жеке тiркеу орны, жеке гардероб, жеке салтанатты кiре беріс бар.

2012 жылы ДДСҰ, БЖАЫҚ (бала жастағы ауруларды ықпалдастыра қарау) бағдарламасына сәйкес,  баланы көректену, күту, дамыту мәселелері бойынша аналарды оқыту және кеңес беру үшін арналған (дені сау бала бөлмесі) ДСББ жаңа стиль құрылған. Бұдан басқа, бөлімшенің 1 қабатында дені қызуы бар және айқын емес науқастары қабылдайтын орын (сүзгі) қызмет көрсетеді, диария кезінде сусыздану бар науқастарды ішкізу жүргiзiлетiн ОРП (оралды регидратация пункті). Балаларға ыңғайлы қызмет көрсету үшін жеке балалар зертханасы бөлінген. 2 қабатта емшара және екпе жасау    кабинеттер, физио емдеу және массаж кабинетi орналасқан. Емханада 1 айлық жастан бастап балалардың УДЗ және рентген тексеруі жүргізіледі.

2013 жылы бөлімшеде күрделі жөндеу аяқталды, интерьер  жаңартылған, жаңа жиһаз сатып алынған, еркін тандау құқығы бойынша  емханаға бекітілген балаларға медициналық қызмет көрсету үшін тамаша жағдай жасаған. Барлық мәселелері бойынша Сіз балалар бөлімшесінің меңгерушісі Елена Васильевна Михайловаға жұмыс телефон 55-00-23,2 қабат, 208 кабинет бөлімшесінің аға мейірбикесі Наталья Владимировна Иванченко, 2 қабат, 210 кабинет, 55-00-23 хабарласуыңызға болады.
Кері қоңырауға тапсырыс беру
Құрметті пациенттер! Егер Сіз Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген болсаңыз және біздің телефондарыңызға байланыса алмадыңыз , Сіздің деректеріңізді толтырыңыз және бізге жіберіңіз, Біз Сізге тек қана жұмыс уақытында қоңырау шаламыз !
Дәрігерді үйге шақыру
Құрметті пациенттер! Егер Сіз Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген болсаңыз және емханада қабылдауыңызға денсаулық жағдайыңыз келмесе, Сіз біздің сайт арқылы мына нысанды толтырып, дәрігерді үйге шақыра аласыз: ТЕК ҚАНА ЖҰМЫС УҚЫТЫН КӨРСЕТІҢІЗ!
Рецептке тапсырыс беру
«Рецептке тапсырыс беру» қызметі Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген, диспансерлік тіркеуде тұрған, учаскелік дәрігердің тұрақты бақылуында болсаңыз, қолданыстағы нормаларына сәйкес амбулаториялық деңгейде дәрілік заттарды тегін алуға мемлекет беретін кепілдіктің пайдаланушысы болсаңыз – онда Сізге дәрігердің немесе мейірбикенің қабылдауын күтпей, «Рецептке тапсырыс беру» қызметін қолданып, емделуді біздің сайтымызда, он-лайн тәртіптемесінде жалғастыруға болады, ол үшін оң жақтағы кнопканы басып, бірнеше сұрақтарға жауап беруге тиіссіз. Сіздің берілген мәліметтеріңіз расталған жағдайда рецепт жазылып, 1 күн ішінде жіберіледі. Бұрын жазылып берген және емделушіде бар препараттар саны 1 апта ішінде немесе одан да бұрын аяқталуға жақын жағдайда рецепт жазылуы мен берілуі емделушінің өзіне жеке куәлігі көрсетілгенде беріледі.