№ 3 ЕМХАНАСЫ
39-30-11 - Жүкті әйелдерге арналған тіркеу орны
55-17-44 - Егде жастағы адамдарға арналған тіркеу орны
Барлық телефондарды көрсету
Біздің міндетіміз – азаматтардың денсаулығын нығайту мақсатында ауруларды алдын алу!
Рентгенологиялық бөлімшесі
Рентгенологиялық бөлімшесі 3 емхананың құрылған жылда құрған.
Бөлімшесі 4-шi қабатта орналасқан, 4 кабинет бар. Бөлімшеде  үлкен жұмыс өтілі бар 2 рентгенолог дәрiгерi  және 3 зертханашы жұмыс iстейдi.
415- флюорография кабинетi. Кеуде жасуша ағзалардың флюорографиясы - аурудың ерте кезеңдерiнде туберкулездiң және өкпе обырының негiзгi және тиiмдi анықтау әдiсі.  Жылда бiр рет  флюорографиядан өту қажет. Цифрлы зерттеу әдiсі бейімен жұмыс істеуге жеңiлдетуге рұқсат бередi. Бейне монитор экранға шығарады және, сәулелiк жүктемені азайтып басып шығарады.
408 флюоротека  кабинеті - онда ағымында 3 жыл мұрағат сақталады, пациенттердiң тiркеуі, нәтижелердiң беруi жүргізедi.

416 R-диагностики кабинеті.
R-графия жүйе кеуде жасуша ағзаның, бассүйектiң,сүйек-буын  ауруларын диагностикалау  үшiн қолданылады.
R-графия артықшылығы
1 ) әдiстiң кең қол жетiмдiлiгi және зерттеудiң жүргiзу жеңiлдiгі.
2) Зерттеулердiң көпшiлiге пациенттің арнайы дайындық талап етiлмейдi.
3) Зерттеудiң бір шама төмен құны.
4 ) Суреттер кеңес үшiн басқа мамандарда немесе басқа емдеу мекемесiнде жұмсалады.
     R-графияны қатал клиникалық көрсетілімдер бойынша жүргiзiледi.

Кері қоңырауға тапсырыс беру
Құрметті пациенттер! Егер Сіз Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген болсаңыз және біздің телефондарыңызға байланыса алмадыңыз , Сіздің деректеріңізді толтырыңыз және бізге жіберіңіз, Біз Сізге тек қана жұмыс уақытында қоңырау шаламыз !
Дәрігерді үйге шақыру
Құрметті пациенттер! Егер Сіз Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген болсаңыз және емханада қабылдауыңызға денсаулық жағдайыңыз келмесе, Сіз біздің сайт арқылы мына нысанды толтырып, дәрігерді үйге шақыра аласыз: ТЕК ҚАНА ЖҰМЫС УҚЫТЫН КӨРСЕТІҢІЗ!
Рецептке тапсырыс беру
«Рецептке тапсырыс беру» қызметі Қостанай қаласының №3 емханасына тіркелген, диспансерлік тіркеуде тұрған, учаскелік дәрігердің тұрақты бақылуында болсаңыз, қолданыстағы нормаларына сәйкес амбулаториялық деңгейде дәрілік заттарды тегін алуға мемлекет беретін кепілдіктің пайдаланушысы болсаңыз – онда Сізге дәрігердің немесе мейірбикенің қабылдауын күтпей, «Рецептке тапсырыс беру» қызметін қолданып, емделуді біздің сайтымызда, он-лайн тәртіптемесінде жалғастыруға болады, ол үшін оң жақтағы кнопканы басып, бірнеше сұрақтарға жауап беруге тиіссіз. Сіздің берілген мәліметтеріңіз расталған жағдайда рецепт жазылып, 1 күн ішінде жіберіледі. Бұрын жазылып берген және емделушіде бар препараттар саны 1 апта ішінде немесе одан да бұрын аяқталуға жақын жағдайда рецепт жазылуы мен берілуі емделушінің өзіне жеке куәлігі көрсетілгенде беріледі.